Wizyta studyjna w Fundacji Umbrella

Wizyta studyjna w Fundacji Umbrella w ramach projektu “Polsko-Ukraiński Niezbędnik Aktywistyczny”. Działalność charytatywna i aktywność społeczna

 

Wizyta studyjna w Fundacji Umbrella

 

Czasami zapominamy o pięknej stronie ludzkiej natury, o tym, jak wiele dobra jest wokół nas. W międzynarodowym wirze codziennych spraw, trosk i stresów, zapominamy o jednym z najważniejszych elementów naszego istnienia – miłości i trosce o innych. Działań, które uosabiają te wartości, jest pełno na świecie, ale jednym z najpiękniejszych przejawów tej troski są fundacje. W ramach tej właśnie troski zostaliśmy zaproszeni na wizytę studyjną w Fundacji Umbrella, aby opowiedzieć i zachęcić do działalności społecznej.
Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni zaproszeniem, które otrzymaliśmy. Jako Fundacja Green Gaya dzielimy się doświadczeniem i opowiadamy o naszych działaniach, a także zachęcamy innych do aktywności społecznej. Fundacje to miejsca, w których serca biją na najwyższych obrotach. To miejsca, gdzie ludzie bezinteresownie poświęcają swój czas, energię i środki na rzecz innych. To miejsca, które zasługują na naszą uwagę.

 

Wizyta studyjna - działalność charytatywna

 

Ochrona środowiska i aktywność społeczna zawsze była i będzie naszym priorytetem, czym chcemy się dzielić z innymi. Dziękujemy wspaniałej Fundacja Umbrella za tę inspirującą okazję do wymiany myśli!
Po najświeższe informacje koniecznie zaobserwuj nasz profil na Facebook i Instagram.
Pokaż wszystkie