Warsztaty

Dziś, w czasach gdy człowiek musi zadbać o naszą planetę, edukacja proekologiczna to kierunek, który jest dla nas niezmiernie ważny. Segregacja śmieci, generowanie mniejszej ilości odpadów i recycling w domu, czy też oszczędzanie wody i energii to obszary, na które każdy z nas ma wpływ. Dlaczego by zatem nie kształtować tych wszystkich dobrych nawyków od najmłodszych lat?
Właśnie dlatego oferujemy ciekawe warsztaty ekologiczno-przyrodnicze, które mają na celu przede wszystkim budowanie świadomości proekologicznej oraz postawy odpowiedzialnej za naszą planetę. Warsztaty są przeznaczone zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Podczas nich prezentujemy istotne zagadnienia i dzielimy się ekopomysłami, które można wykorzystywać na co dzień.

Nasza Fundacja oferuje m.in.:

  • Warsztaty o tematyce zero waste
  • Warsztaty o zmianach klimatycznych
  • Warsztaty o smogu
  • Warsztaty o urbanistyce biofilnej

Jeśli masz chęć zorganizowania takich warsztatów w swoim otoczeniu lub znasz grupę osób, która chciałaby w nich wziąć udział – wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.
Warsztaty możemy przeprowadzić w firmach, placówkach kulturalnych, placówkach oświatowych, a także na wszelkich wydarzeniach ekologicznych i nie tylko!

We invite you to cooperate with us!