Zbliża się IV Event dla Ziemi

Sprawdź darmowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, które dla Was przygotowaliśmy!

Czy istnieje lepszy sposób na spędzenie dnia niż w otoczeniu przyrody, ucząc się i bawiąc jednocześnie? Czyżby ekologiczna impreza? Wrocław i tym razem nie zawiedzie!

Zapraszamy Cię na niezwykłe wydarzenie, które przeniesie Cię w świat ekologii, przyrody i zrównoważonego rozwoju. Kolejna edycja naszego Eventu dla Ziemi czeka na Ciebie i Twoją rodzinę już 8 i 9 września 2023. Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla szkół! Sprawdź, jakie atrakcje Wrocław ukrył w sobie na naszym evencie.

Fundacja Green Gaya Event
Fundacja Green Gaya Event

Strefa Prelekcji: Wiedza, która mieni się zielenią

Jeśli jesteś ciekaw nowych perspektyw związanych z ekologią, koniecznie musisz zobaczyć naszą Strefę Prelekcji. Od fascynującego wykładu „Grzyby na zdrowie”, po zaskakującą prezentację “Państwo z tektury: Papier jako materiał budowlany” – odkryj z nami tajemnice nowych technologii, które oddziałują na naszą psychikę. Poznaj szanse, jakie skrywają konopie jako bezpieczna przyszłość Polski i świata, a także dowiedz się o dobroczynnym wpływie olejków surowych CBD i CBG na organizm człowieka. A czy wiesz, że nasze codzienne życie może być zespolone z Ajurwedą? Jedno jest pewne: nie może Cię zabraknąć!

Strefa Warsztatowa: Dla Małych i Dużych odkrywców natury

Rozwój ekologiczny i zabawa idą w parze! W Strefie Warsztatowej dzieci i dorośli mogą wspólnie doświadczyć fascynujących chwil. Ulopolis Politechniki Wrocławskiej zaprasza na kreatywne warsztaty, a “Wodne przygody” pozwolą odkryć tajemnice oczyszczania ścieków. Weź udział w tworzeniu kul bokashi, stwórz swoją własną roślinkę i naucz się kisić ogórki oraz kapustę. “Probiotyki w mieście dla dużych i małych” będzie świetną okazją do nauki, a “Sowy i kości” przyniosą wspaniałą zabawę dla najmłodszych.

Strefa Dla Dzieci: Zabawa na świeżym powietrzu

Chcesz odwiedzić Wrocław? Z dziećmi to również świetny pomysł! Przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych Małych odkrywców. Rozwijająca i edukacyjna pogadanka “Objawy zdrowia i choroby u zwierząt towarzyszących” pozwoli lepiej zrozumieć świat naszych zwierzęcych przyjaciół. Zabawy z Animatorką Nastazją to gwarancja uśmiechu na twarzy, a muzyczne bingo oraz konkurs plastyczny “Ziemia – nasza planeta” to okazja do zdobycia fantastycznych nagród. Natomiast przy kole fortuny czekają na Was nie lada niespodzianki!

Zabawa dla dzieci Green Gaya
Zabawa dla dzieci Green Gaya

Strefa Relaksu: Ciało, umysł, harmonia

Odpoczynek w otoczeniu natury to prawdziwe błogosławieństwo. Odkryj Strefę Holistycznej Pracy z Ciałem, dołącz do Instytutu Jogi i Ajurwedy razem z Nirmala, zrelaksuj się Dotykiem Mis i ciesz się niezwykłym piknikiem na trawie.

Strefa Wystawców: Nowe spojrzenie na ekologię

Nie przegap okazji, by spotkać ekologicznych innowatorów. Permakultura Lorenz, Wrocławskie Mieszkania, DKMS – Baza Dawców Szpiku Kostnego, DATII i Probiolife oraz Natural full spectrum to tylko kilku z wystawców, którzy pokażą Ci, jaką przyszłość kryje w sobie ekologia.

Strefa Gastronomiczna: Smakuj zrównoważenie

Po intensywnym dniu pełnym nauki i zabawy, warto byłoby zjeść coś pysznego. Bez obaw – nie zapomnimy o Twoim żołądku! W Rzemieślniczej Strawie odnajdziesz autentyczne smaki, vege jedzonko i orzeźwiające drinki bezalkoholowe, a słodki finał zapewnią „Kręcimy owocowe lody natury”.

Strefa gastronomiczna Green Gaya
Strefa gastronomiczna Green Gaya

Czy jesteś gotowy na wspaniałą przygodę, pełną nauki i zabawy na świeżym powietrzu? Przybywaj na nasz eko event, który odbędzie się 9 września we Wrocławiu na Terenie zielonym Kampusu Grunwaldzkiego (wjazd od strony ul. Polaka 14) w godzinach 12:00-18:00. Ekologiczna impreza zdecydowanie może być dla każdego! Zapisz się na nasze wydarzenie już dziś.

Zapisz się

Zapraszamy też szkoły podstawowe i ponadpodstawowe w dniu 8 września w godzinach 9:00-13:00. Sprawdź informacje na temat eventu dla szkół. Swoją placówkę możesz zapisać w formularzu. Poszerz swoją wiedzę, jednocześnie bawiąc się wspaniale.

 

Po najświeższe informacje koniecznie zaobserwuj nasz profil na Facebook i Instagram.

Pokaż wszystkie