IV Event dla Ziemi Wrocław – zapisy dla szkół

Trwają zapisy dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na darmowe wydarzenie – IV Event dla Ziemi Wrocław!

Czy istnieje lepszy sposób na naukę dzieci o ekologii, przyrodzie i zrównoważonym rozwoju niż poprzez fascynującą zabawę na świeżym powietrzu? Już 8 września, w sercu Wrocławia, odbędzie się nasz event ekologiczny, które zapewni uczniom niezapomniane doświadczenia edukacyjne, jednocześnie bawiąc i inspirując ich do działania. Zapisz swoją szkołę już dziś!

Event dla Ziemi Green Gaya zabawa dla dzieci
Event dla Ziemi Green Gaya zabawa dla dzieci

Atrakcje dla Dzieci: Niepowtarzalna przygoda z ekologią

Ekologia dla dzieci zdecydowanie nie musi być nudna! Na naszym evencie czekają na Was niesamowite przygody i ogrom wiedzy. Pogadanka interaktywna „Objawy zdrowia i choroby u zwierząt towarzyszących” przybliży uczniom świat zwierząt domowych. „Czego możemy nauczyć się od zwierząt – 3 ważne umiejętności” to szansa na poznanie niewiarygodnych ciekawostek o zwierzętach. Prezentacja „Państwo z tektury: Papier jako materiał budowlany” wprowadzi dzieci w świat ekologicznych materiałów budowlanych. „Obieg wody w przyrodzie” – dzieci dowiedzą się, co kryje się pod intrygującym dla nich pojęciem. „Czy twój smartfon Cię tresuje? Neuropsychologia nowych technologii”, czyli o tym jak zachować równowagę w obecnym świecie otoczonym przez smartfony i wszechobecną technologię.

Rozwijające Warsztaty: Ucz się poprzez twórczość

Warsztaty to kluczowy element tego wydarzenia, pozwalający uczniom na praktyczne eksplorowanie tematów ekologicznych. „Wodne przygody” to szansa na zgłębienie procesu oczyszczania ścieków w sposób praktyczny. Wrocławskie Mieszkania zapewnią warsztaty plastyczne, kolorowanie toreb i tworzenie brył kamienic, co będzie okazją do odkrywania kreatywności poprzez działanie. Uczestnictwo w warsztatach Ulopolis Politechniki Wrocławskiej dostarczy uczniom wiedzy technicznej w sposób niezwykle przystępny i atrakcyjny.

Strefa Holistycznej Pracy z Ciałem: Relaks dla młodych umysłów

Po intensywnym dniu pełnym nauki i zabawy, uczniowie zasługują na chwilę wytchnienia. Strefa Holistycznej Pracy z Ciałem oraz Relaks Dotykiem Misami to szansa na wyciszenie i doświadczenie harmonii z naturą.

Zabawa w ekologicznym wydaniu

Tatuaże, malowanie twarzy, ścieżka sensoryczna oraz strefa gier i zabaw to nieodłączne elementy tego wydarzenia, które dostarczą świetnych wrażeń na świeżym powietrzu.

Zapisz szkołę

Zapraszamy wszystkie szkoły i uczniów na nasze ekologiczne wydarzenie, które odbędzie się 8 września we Wrocławiu na Terenie zielonym Kampusu Grunwaldzkiego (wjazd od strony ul. Polaka 14) w godzinach 9:00-13:00. To doskonała okazja, by kształcić się w ekologicznej atmosferze, bawiąc się wspaniale i poszerzając horyzonty. Zapraszamy również wszystkie chętne osoby 9 września w godzinach 12:00-18:00 na dalszą część Eventu. Nie przegap tego wyjątkowego dnia, który łączy naukę i zabawę na świeżym powietrzu!

Po najświeższe informacje koniecznie zaobserwuj nasz profil na Facebook i Instagram.

Pokaż wszystkie