,,Woda – nasze naturalne środowisko

Zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Człowiek i Natura❗👨☘️👩
Cykl ten służy eksplorowaniu naszej relacji z naturą, możliwości jej doceniania przez współczesne społeczności, sposoby jej chronienia oraz korzyści ze współpracy z nią🌱💚

‼️Drugie spotkanie: wtorek 11 października, godz. 18.30 – 20.00‼️

Temat: ,,Woda – nasze naturalne środowisko” 💧
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie trzeba się nigdzie zapisywać. Wystarczy przyjść do naszej Fundacji, jednak będziemy wdzięczni, jeżeli zgłosicie chęć swojego udziału na nasz adres e-mail: fundacja@greengaya.pl 😊

👉 Na tym spotkaniu zbliżymy się do wody, podstawowego elementu naszego środowiska i zadamy sobie ważkie pytania:
Za co cenimy wodę? Jak zależymy od wody? Czym jest dla nas woda w aspekcie naszego przeżycia jako cywilizacji? Jakie są obecne zagrożenia dla wody i jaki mają wpływ na życie jednostek i społeczeństw? Co możemy zrobić aby chronić wodę jako siedlisko życia? Co ja mogę zrobić?

Spotkanie będzie miało charakter aktywnego warsztatu z pracą w parach i grupach z domieszką faktów oraz osobistych doświadczeń.
Przybywajcie ☺️

Prowadzący Jacek ‘Skyski” Skrzypczyński
Trener i coach przywództwa i zespołów wyróżniony przez magazyn Forbes, MSc. Enviromental Management Uniwersytetu w Calgary, Kanada; od dziecka bardzo blisko z naturą, alpinista, wodniak oraz kreatywna dusza. Jako autor serii ksiażek: Zostań Alpinistą Życia (Discover your Undefeated Spirit), facilitator zmian i mówca publiczny inspiruje ludzi do chronienia naszej planety i jak najlepszego życia.

Pokaż wszystkie