O nas

Poznaj nasz zespół

Grażyna Tadla

Założycielka fundacji Green Gaya. Z zawodu architekt krajobrazu, który z pasją realizuje się w tej dziedzinie. Prowadzi firmę od 2010 r., która zajmuje się kompleksową aranżacją terenów zielonych w miastach. Są to przede wszystkim obszary użyteczności publicznej takie jak parki i skwery. W wolnym czasie poświęca się rozwojowi osobistemu, uwielbia rozmawiać z ludźmi i budować z nimi relacje. Interesuje się motoryzacją, kocha podróżować kamperem i nie wyobraża sobie życia bez kawy. Jednakże ponad wszystko kocha ludzi, przyrodę oraz życie.

Paula Gniewczyńska

Z wykształcenia mgr inż. arch. krajobrazu. Prywatnie szczęśliwa mama rocznej Julki, która napędza ją do działania. Jej największą pasją jest podróżowanie po świecie, z których przywozi nie tylko wspomnienia, ale także mnóstwo inspiracji. Chciałaby kreować miasta w Polsce zgodnie z zasadami urbanistyki biofilnej na wzór największych aglomeracji.

Wiktoria Tadla

Uczennica szkoły średniej na kierunku architektury krajobrazu, czynna wolontariuszka w różnorodnych projektach społecznych oraz członkini wielu organizacji młodzieżowych. Swoją działalnością pragnie promować ideę wolontariatu oraz dbania o wspólną przyszłość. W swoim wolnym czasie prowadzi działania z zakresu ochrony środowiska, interesuje się samorozwojem i zdrowym trybem życia. Kocha podróżowanie po całym świecie oraz wysoki poziom adrenaliny dostarczany poprzez sporty motoryzacyjne.

Katarzyna Kulik-Fijał

Absolwentka Uniwersytetów Ekonomicznego we Wrocławiu o specjalności Zarządzanie Finansami oraz SWPS o specjalności Psychologia Zarządzania i Marketingu. Aktywna przedsiębiorczyni. Ma dwoje wspaniałych dzieci oraz męża, który jest również najlepszym przyjacielem. Dzięki rodzinie oraz pasji, jaką jest joga ma motywację i siłę, aby z pełnym zaangażowaniem podejmować wyzwania, które niesie za sobą prowadzenie agencji reklamowej oraz drukarni w tak dynamicznej i kolorowej branży, jak reklama.

Aleksandra Cybulska

Absolwentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Opolskim. Podczas studiów brała udział w licznych projektach i warsztatach związanych zarówno z zagospodarowaniem zielonych przestrzeni oraz ochrony środowiska.
Ze względu na swoje wykształcenie znacząco angażuje się w ochronę roślin, poprzez utrzymanie różnorodności biologicznej oraz zapobieganie i ograniczanie negatywnych skutków działalności człowieka na środowisko. Z zamiłowania miłośniczka zwierząt – ich dobro również nie jest jej obojętne.
W wolnych chwilach wędruje po górach, spełniając przy tym swoje największe marzenie – podróże po świecie.

Agnieszka Gębarzewska

Od urodzenia mieszka we Wrocławiu i przez cały ten czas obserwuje jego  zmiany i rozwój. Uczestniczy oraz obserwuje przeróżne wydarzenia kulturalne i sportowe miasta. Od zawsze pracuje w firmach wrocławskich, przez co widzi jak ważna jest współpraca wszystkich organizacji miejskich ze sobą. Zauważa wielką potrzebę integracji międzypokoleniowej m.in. poprzez taniec. Sama w wolnych chwilach lubi uczestniczyć w zajęciach tanecznych w klimatach latynoskich.