Wynajem sal

Szukasz przestrzennego i dogodnego miejsca do zorganizowania szkolenia, zajęć, wykładu, konferencji lub spotkania biznesowego?

Szukasz przestrzennego i dogodnego miejsca do zorganizowania szkolenia, zajęć, wykładu, konferencji lub spotkania biznesowego? U nas to wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Fundacja Green Gaya zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu sal.

Znajdujemy się przy ulicy Bernardyńskiej 4 we Wrocławiu (w odległości: 500 m od Rynku, 200 m od galerii Dominikańskiej, 200 m od Muzeum Panoramy Racławickiej, 350 m od Hali Targowej, 350 m od Bulwaru Xawerego Dunikowskiego)

Budynek, w którym mieszczą się nasze sale, położony jest w zaułku Starego Miasta, w otoczeniu klimatycznych zabudowań i zadrzewienia. Sale są wysokie, jasne i przestronne, widok z okien ukazuje piękną zieleń Starego Miasta.
Sale są przystosowane do prowadzenia wszelkiego rodzaju zajęć teoretycznych i praktycznych, a także konferencji, czy szkoleń. Posiadamy 3 pomieszczenia, z możliwością dostosowania ich do własnych koncepcji. Do dyspozycji mamy 20 stołów oraz 60 krzeseł, szafki, białe tablice i wiele innych.

Dysponujemy trzema salami:

  • Sala ,,MAGNOLIA” 43,1 m2 (90 zł/h)
  • Sala ,,SEKWOJA” 68,5 m2 (110 zł/h)
  • Sala ,,KLON” – KUCHNIA z wyposażeniem (250 zł/h)

Nasze pomieszczenia są dostępne do wynajmu przez cały tydzień, łącznie z weekendami.
Przy dłuższym wynajmie cena ustalana indywidualnie, a dla organizacji pozarządowych przygotowaliśmy specjalną ofertę!

Po więcej informacji oraz w celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu +48 696 840 585 lub mailowo fundacja@greengaya.pl

Wynajmując nasze sale, wspierasz funkcjonowanie Fundacji Green Gaya.