Darczyńcy

Hojni darczyńcy fundacji, którzy wspierają naszą misję dla lepszej przyszłości naszej planety💚🤝

Wiosenne wsparcie otrzymaliśmy od Fundacji Ośrodek Pomocy Poszkodowanym, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Pomoc ‘z zewnątrz’ dodaje nam skrzydeł i rozbudza nowe pomysły na wspaniałe działania, prowadzone w zgodzie z naturą!

Pełni optymizmu witamy nowego Darczyńcę – firmę Polskie Centrum Dachowe – dobrze jest mieć Was u swojego boku!
Dziękujemy za wsparcie w postaci darowizny.

Dziękujemy I-Kancelarii, która wspiera nasze fundacyjne projekty, realizowane w trosce o środowisko. Działania ekologiczne mają wielką moc – to my jesteśmy odpowiedzialni za losy Planety!

Serdecznie dziękujemy za darowiznę i oficjalnie witamy w gronie Darczyńców Agencję Afterweb
Wspaniale, że coraz więcej firm dostrzega sens działań na rzecz ochrony środowiska. Razem możemy poprawić sytuację naszej pięknej Planety! Każda dobra zmiana ma znaczenie.

Z uśmiechem informujemy o wsparciu od kolejnej firmy zewnętrznej. Tym razem darowizna dla naszej Fundacji napłynęła od Centrum Pomocy Odszkodowawczej. Wspólnymi siłami możemy uczynić wiele dobrego dla Planety!

 

Pozytywne wieści zimową porą! Nowa firma oficjalnie została naszym Darczyńcą – to Sklep Pancernik. Cieszymy się, że jesteście zaangażowani w działania proekologiczne!

Z radością dołączamy do Listy Wdzięczności kolejnego Przyjaciela naszej Fundacji: Firmę Higher. Każda cegiełka ułatwia nam realizację ciekawych projektów! Dziękujemy.

 

Dziś grono naszych Darczyńców się powiększyło – dziękujemy za wsparcie Sklepowi Murrano. Pomoc od zewnętrznych firm umacnia nas w przekonaniu, że działamy w słusznych sprawach!